На Донбасі розчищають снігові замети на пунктах пропуску під наглядом ОБСЄ

У зв'язку з критичними погодними умовами на Донбасі українською стороною СЦКК забезпечуються додаткові гарантії безпеки для проведення робіт із залученням снігоприбиральної техніки по розчищенню ділянок в районах КПВВ

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє українська сторона СЦКК.

"З понеділка, 21 січня, спочатку на КПВВ "Мар'їнка" і "Новотроїцьке", а протягом наступних двох днів і на КПВВ "Майорськ" та "Гнутове" у Донецькій області тривають снігоприбиральні роботи. За допомогою спеціальної та важкої техніки державного підприємства "Донецький облавтодор" розчищається від снігових заметів дороги від вищезазначених КПВВ до середини нейтральної зони сторін. Під час робіт обов'язково присутні дзеркальні патрулі СММ ОБСЄ, а також української сторони СЦКК", - йдеться у повідомленні.

Згідно з наданими гарантіями безпеки снігоприбиральні роботи проводитимуться до п'ятниці, 25 січня поточного року, включно.

Нагальність оперативного прибирання снігу з доріг в районах КПВВ пояснюється труднощами, які доводиться долати цивільному населенню під час переміщення.

"Крім того, очищення доріг від снігових заторів є критичним для безпечного і безперешкодного пересування патрулів СММ через лінію зіткнення в рамках діючого Мандата", - додають у СЦКК.

Українська сторона СЦКК закликає окупаційну адміністрацію та збройні формування РФ дотримуватися норм міжнародного гуманітарного права, взятих зобов'язань і не вдаватися до провокативних дій під час проведення снігоприбиральних заходів в районах КПВВ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас