На Донбасі окупанти зводять нові укріплення впритул до окупованих селищ

Збройні формування Росії на Донбасі зосереджують військову техніку та будують укріплення у небезпечній близькості до населених пунктів

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на українську сторону СЦКК.

Повідомляється, що за даними звіту СММ ОБСЄ, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей зафіксовано озброєння бойовиків, яке розміщене у зонах безпеки.

Крім того, збройними формуваннями окупнатів ведуться інженерні роботи із облаштування укріплень в безпосередній близькості до населених пунктів, що спричиняє величезну загрозу життю цивільного населення.

"У Катеринівці БПЛА Місії зафіксував три одиниці ЗРК 9К35 "Стріла - 10", поблизу Софіївки зафіксовано дві одиниці БМП-2 та одну БМП-1. Три одиниці БМП-1 зафіксовано поблизу Слов'яносербська, а у районі населеного пункту Набережне БПЛА СММ зафіксував появу нових траншей бойовиків протяжністю до 500 м", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що російські окупнати продовжують чинити систематичні перешкоди діяльності міжнародних спостерігачів.

"Бойовики заборонили представникам Місії проїхати для проведення моніторингу в Заїченкове, Южну Ломоватку, Старомар'ївку та Мічурине", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас