На Донбасі окупанти пригрозили відібрати "пенсії" у тих, хто не голосуватиме

На окупованому Донбасі бойовики перейшли до погроз і залякування місцевого населення через майбутні "вибори"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

"Російськими окупаційними адміністраціями на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей посилюються заходи щодо прихованого примушення місцевого населення до участі у "виборах" 11 листопада", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що керівникам бюджетних організацій повідомили про "персональну відповідальність за забезпечення максимальної участі у виборах державних службовців і працівників підприємств".

"Співробітниками соціальних служб на окупованих територіях розповсюджується інформація про можливість позбавлення пенсійного забезпечення пенсіонерів у разі їх неявки на виборчі дільниці", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при цьому в окупованих містах і густонаселених районах жителі бояться активізації бойових дій та не бажають заплямувати себе участю у черговому "виборчому процесі", нав'язаному окупантами.

"Від початку жовтня зросла кількість виїзду місцевих жителів для подальшого проживання за межами тимчасово окупованих територій, у т.ч. осіб, причетних до діяльності російського окупаційного режиму", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook