На Донбасі на лінії розмежування почали роботу гуманітарні юристи "Донбас-SOS"

У кількох населених пунктах Донецької і Луганської областей почали роботу юридичні приймальні громадської організації "Донбас-SOS"

Про це повідомили в організації, передає Depo.Доньас.

Допомогу фахівців зможуть отримати переселенці, місцеве населення, яке проживає на лінії розмежування, а також жителі непідконтрольних українській владі територій.

Як зазначається, прийомні працюють в рамках проекту "Юридична підтримка Цивільного населення, яке постраждало в результаті конфлікту на Донбасі, і адвокація доступу до пенсії", який реалізується за фінансової підтримки Норвезького ради у справах біженців в Україні (NRС).

За інформацією громадської організації, внутрішньо переміщені особи (ВПО), місцеве населення, яке проживає на лінії розмежування, а також жителі непідконтрольних територій зможуть отримати у юристів "Донбас-SOS" консультаційну підтримку, допомогу в складанні процесуальних документів (заяв, скарг, листів, позовних заяв до суду), а також супровід в органах влади (УПСЗН, УПФУ) з наступних питань:

- отримання пенсії (припинення виплат, відновлення, повернення боргу);
всіх видів соціальних виплат (адресна допомога, субсидія і ін.);
- свободи переміщення (питання пов'язані з перетинанням лінії зіткнення, блок- постів другого рубежу);
- встановлення фактів смерті і народження, які відбулися на тимчасово непідконтрольних українській владі територіях;
- спадщини, в т. ч. отримання недоотриманої пенсії.

Юридичні приймальні працюють за такими адресами.

У Волновасі: вул. Центральна, 45, Режим роботи: пн, вт, чт, пт. Час роботи: з 09:00 до 16:00. Середовище - день виїзного прийому уздовж лінії зіткнення.

У Бахмуті: вул. Садова, 135, офіс 217 готелю "Бахмут". Режим роботи: пн., ср., чт, пт. Час роботи: з 09:00 до 16:00. Вівторок - день виїзного прийому уздовж лінії зіткнення.

У Лисичанську: вул. Сосюри (колишня Свердлова), 247 в, ТК "Бегемот" 2 й поверх. Режим роботи: пн.-чт. Час роботи: з 09:00 до 16:00. П'ятниця - день виїзного прийому в селище Станиця-Луганська, за адресою: вул. Центральна, 26. Приміщення районного будинку культури. Час прийому з 11:00 до 14:00.

За бажанням можна попередньо записатися на прийом до юриста, зателефонувавши на гарячу лінію 0800 309 110 (безкоштовно в межах України зі всіх мобільних операторів).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook