На Донбасі місцеві з рушниці застрелили російського військовика

На окупованому Донбасі місцеві мешканці застрелили з мисливської рушниці російського оркупанта, який відкрив хаотичну стрілянину

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляється, що командування ЗС РФ вимагає постійно нарощувати інтенсивність заходів бойової підготовки з'єднань і частин "1 та 2 АК" ЗС РФ.

"Як наслідок, командири окремих російських підрозділів, через складні погодні умови, проводять заняття неподалік, або безпосередньо на території населених пунктів, у т.ч. вогневу, інженерну й тактичну підготовку, що становить небезпеку для цивільного населення та викликає його невдоволення", - йдеться у повідомленні.

Зокрема повідомляють, що 23 січня невідомі особи застрелили з мисливської зброї російського військовослужбовця, який відкрив хаотичну стрільбу по місцевим мешканцям.

У зв'язку з цим, російським окупаційним командуванням передбачено впродовж січня провести комплексне вивчення морально-психологічного стану підпорядкованого особового складу.

"Зокрема, з 28 січня у військах противника розпочинають роботу спеціальні комісії під керівництвом заступників командувачів армійських корпусів з воєнно-політичної роботи",- йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook