На Донбасі ДРГ окупантів підірвалося на своїх же мінах

Командування ЗС РФ продовжує постачати на окуповану територію Донецької та Луганської областей зброю та боєприпаси, у т.ч. заборонені міжнародними конвенціями, на якій підриваються і самі найманці

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Наприкінці січня у підрозділи з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ надійшла чергова партія протипіхотних мін натискної дії (ПМН) та осколкового ураження (ОЗМ-72)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після цього інженерно-саперними підрозділами ворога були встановлені додаткові мінно-вибухові загородження на передових позиціях російських окупаційних військ на всіх напрямках.

"При цьому, вказані заходи традиційно проведені противником у спішному порядку без належного документування", - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадують, що вказані злочинні дії російських окупаційних військ підвищують мінну небезпеку в регіоні та становлять загрозу життю цивільного населення.

Однак, нерідко призводять до втрат самих окупантів.

"8 лютого, під час спроби вийти за лінію передових позицій окупаційних військ, на встановлених раніше противником мінах підірвалась диверсійно-розвідувальна група ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас