На Донбасі бойовикі під час "зборів резервістів" випадково підірвали російські танки

На окупованій території Донбасі "резервісти" з числа місцевих жителів, яких бойовиків зігнали на "збори", випадково влаштували підрив військової техніки

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Російське окупаційне командування вживає заходів з метою підвищення бойових можливостей з'єднань і частин "1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК" ЗС РФ, у тому числі за рахунок призову і збільшення термінів залучення місцевих мешканців до "зборів резервістів", - повідомляють у відомстві.

При цьому, зазначається, що умови проведення зазначених заходів, їх матеріально-технічне і фінансове забезпечення постійно погіршуються, що впливає на зниження вмотивованості до військової служби і недотримання військової дисципліни особовим складом, залученим на збори.

Зокрема, 19 листопада, внаслідок порушення заходів безпеки "офіцерами-резервістами", на навчальному місці сталася пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів одного з танків.

"У результаті вогнем знищено бойову техніку і військове майно окупантів", - йдеться у повідомленні.

Командування російсько-окупаційних військ проводить розслідування причин інциденту, приховує інформацію про зазначену подію та призупинило проведення занять, передбачених "зборами".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook