ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Донбас знову увірвався незаконний гумконвой від Путіна

Терористи "ЛНР" та "ДНР" отримали 120 тон "гуманітарки" від Путіна, разом з якою з Росії зазвичай завозять на Донбас зброю та боєприпаси
Depo.
16 квітня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua

Двадцять четвертий путінський  "гумконвой", в яких Росія зазвичай під прикриттям гуманітарної допомоги поставляє на Донбас зброю та боєприпаси, прибув на окуповану територію Луганської та Донецької областей.

Про це написали на сайтах, підконтрольних терористам "ЛНР" та "ДНР", повідомляє Донбас.depo.ua.

Бойовики "ДНР" заявили, що до окупованої Макіївки доставили 750 тон вантажу, який, за їх словами, складається з "продуктів харчування, будівельних матеріалів та навчальної літератури".

У той час терористи "ЛНР" сповістили про прибуття 62 машин з Росії, вантаж яких складається з “продуктів харчування - рису, олії, консервів, пшона, макаронів, манки і пшениці”.

Всього, за словами окупантів, сьогодні на Донбас з Росії приїхало 120 тон "гуманітарки". У ЗМІ неодноразово публікувалася інформація та фото боєприпасів, які Росія таким чином поставляє на Донбас.

Жителі окупованих територій вже давно помітили, що після прибуття "гумконвоїв" посилюються обстріли, а в магазинах з’являються російські продукти за високими цінами - терористи наживаються на "гуманітарці" замість того, щоб роздавати іі людям безкоштовно. До того ж, російські вантажівки перетинають кордон незаконно.

Як повідомляв Донбас.depo.uaбойовики готують до відправки в Росію разом з "гумконвоєм" обладнання Луганського заводу прокатних валів (Луганська обл.) і Зуєвського енергомеханічного заводу (Донецька обл.)