ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МЗС України вимагає від Росії припинити залякувати ОБСЄ і забезпечити їй доступ в ОРДЛО

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує системні обмеження і провокації з боку окупаційних військ проти спостерігачів СММ ОБСЄ

Depo.
11 жовтня 2018 21:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві українського зовнішньополітичного відомства, інформує Depo.Донбас.

"Висловлюючи повну підтримку діяльності СММ, укотре вимагаємо від РФ припинити залякування спостерігачів СММ, відмовитися від практики "закритих зон" для спостереження ОБСЄ і гарантувати безпечний і безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території України, включаючи Автономну Республіку Крим і Севастополь. Укотре закликаємо РФ вжити всіх необхідних заходів для припинення перешкоджання діяльності міжнародних організацій, в т.ч. гуманітарних, з боку її окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях України", - йдеться в заяві.

У МЗС зазначають, що згідно з оприлюдненою 10 жовтня доповіддю СММ, саме на тимчасово окупованих територіях Донбасу було зафіксовано переважну більшість фактів обмеження свободи пересування та інші перешкоди в процесі виконання представниками СММ їх мандата.

"Особливе занепокоєння викликають наведені в доповіді факти ворожого ставлення російських окупаційних військ до спостерігачів СММ, що супроводжується погрозами і застосуванням зброї", - підкреслюється в заяві.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook