ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МЗС готує меморандум до Міжнародного суду ООН щодо Криму і Донбасу

Міністерство закордонних справ готує меморандум, який містить інформацію про порушення прав кримських татар і українців в Криму та питання фінансування тероризму на Донбасі

Depo.
19 лютого 2018 22:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль в ефірі "5 каналу", передає Depo.Донбас.

Україна планує подати його в Міжнародний суд ООН 12 червня.

"Ми займаємося цією справою. Рішення Міжнародного суду ООН знайшло своє відображення і в резолюції Генасамблеї ООН у грудні минулого року, де асамблея зазначила, що Росія грубо порушує, не виконує цей наказ. Крім того, в конвенційному звіті, який захищала Росія в минулому році, в рамках реалізації цієї конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Також комітет чітко зазначив, що Росія не виконує наказ. Ми зараз готуємо наш меморандум з цього приводу і 12 червня ми подаємо наш меморандум. Він буде стосуватися цієї конвенції, а також конвенції про заборону фінансування тероризму в Міжнародний суд ООН. Ми будемо говорити, що Росія продовжує не виконувати цей наказ", - сказала вона.

Заступник міністра також додала, що МЗС наполягатиме на посиленні заходів впливу на Росію шляхом санкцій.

Нагадаємо, 19 грудня члени Генеральної асамблеї ООН підтримали третю резолюцію щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму. Вона підтвердила, що між Україною і Росією є міжнародний збройний конфлікт.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook