ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МВС: Якщо "торнадівці" застосують зброю - будуть знищені

Розформований батальйон "Торнадо" повинен скласти зброю. У разі ж збройного опору "торнадівців", що базуються під Лисичанськом Луганської області, ті, хто чинитиме опір, будуть знищені
Depo.
18 червня 2015 20:22
ФОТО: depo.ua

Про це кореспондентові розповів начальник Головного управління МВС у Луганській області генерал-лейтенант Анатолій Науменко, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Якщо ще вчора питання стояло по-іншому, то сьогодні вони досягли того, що їх розформували. Якщо вони не чинитимуть збройного опору, штурмувати їх ніхто не буде. Якщо ж застосують зброю - будуть знищені. Згідно Закону", - пояснив Науменко ситуацію, що склалася.

На запитання про оточення підрозділами ЗСУ місця базування батальйону "Торнадо" генерал-лейтенант відповів: "Ніхто їх не оточує. Ми просто виставили пости - не допускаємо, аби вони пішли кудись на техніці, зі зброєю. А там хай сидять, скільки хочуть, аж до синіх віників".

Зібрані первинні матеріали, що свідчать про злочини з боку військовослужбовців "Торнадо", зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань і передано у прокуратуру.

Якщо буде дозвіл прокуратури, Науменко готовий публічно продемонструвати докази цих злочинів, зокрема представити людей, яких в роті били і насилували.

Раніше повідомлялось, що розформований батальон "Торнадо" збирає "живий щит" навколо своєї бази під Лисичанськом. Сьогодні заарештовано вісьмох бійців роти "Торнадо".