Муженко розповів, чи були політики зацікавлені у штурмі Іловайська

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко прокоментував інформацію щодо зацікавленості у штурмі Іловайська певних політиків і бізнесменів

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на інтерв'ю начальника Генштабу Збройних сил України Віктора Муженка.

"Я думаю, що такий вплив був. Я не можу привести якусь фактуру вам, я думаю, що є достатньо компетентних органів, які повинні займатися і мати певну інформацію. Це одне, а друге те, що я знаю про цю нараду, яка була у Корбана. Така інформація у нас була", - повідомив Муженко.

За його словами, була інформація також про нараду, що відбулася у Кураховому.

"Там теж питання розглядались щодо важливості критичних об'єктів на території Донецької області. Були й там, я так розумію, і певні плани взяття під контроль Іловайська. Це був просто проміжковий етап до володіння якимись серйозними об'єктами. Можливо ТЕС, можливо якийсь інший об'єкт на території Донецької області", - припускає начальник Генштабу.

Він зазначив, що військові були слабо проінформовані про ті об'єкти інфраструктури, ті об'єкти, які впливали на життєдіяльність взагалі в цьому регіоні. Зокрема про бази державного резерву.

"Та (наприклад), яка була в Докучаєвську, яка була залишена. Ми запити робили відповідно в міністерства і в Кабінет міністрів і повного переліку таких об'єктів ми не отримали", - розповів Муженко.

Він зазначає, що наразі не може сказати, хто і наскільки мав вплив у тій ситуації.

"Я зараз не можу пояснити, краще спитати у тих командирів батальйонів і в тих людей, як Ви кажете мали, або могли мати вплив. Я такий варіант не виключаю", - зазначив Муженко.

Нагадаємо, що за словами Муженка, влітку 2014 року Іловайськ представляв інтерес для ЗСУ лише "як один з тактичних епізодів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook