Муженко обговорив ситуацію на Донбасі з Апаканом

Глава Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Віктор Муженко зустрівся з керівником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурулом Апаканом

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться у повідомленні Генерального штабу у Facebook.

У повідомленні зазначається: "Сьогодні, 13 листопада у Києві відбулася протокольна зустріч начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗCУ генерала армії України Віктора Муженка із Головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Послом Ертурулом Апаканом.

Сторони детально обговорили ситуацію, яка склалася в районі проведення ООС.

Начальник Генерального штабу наголосив, що Збройні Сили України дотримуються положень Мінських домовленостей та докладають усіх зусиль щодо зниження рівня напруженості в районі проведення ООС.

Також генерал армії України Віктор Муженко привітав призначеного на посаду нового першого заступника Голови Місії пана Марка Етерінгтона. Пан Марк Етерінгтон має солідний досвід роботи в Косово, Іраку та Афганістані, що сприятиме виконанню завдань на новій посаді.

Очільник Генерального штабу подякував пану Ертурулу Апакану за ту важливу роботу, яку виконує Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні.

На завершення візиту делегація ОБСЄ відвідала Залу пам'яті захисників України, що на території Міністерства оборони України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас