ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль про річницю "референдуму": частина людей досі не зрозуміла, що втягнула країну у війну

Жодних підстав для розділення Донбасу - релігійних, етнічних чи будь-яких інших - не було й немає
Depo.
11 травня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua

Голова військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль впевнений, що частина людей на Донбасі досі не зрозуміла, у що втягнула країну, пішовши на так званий референдум 11 травня минулого року.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Москаль впевнений, що "референдум" ініціювала Партія регіонів, щоб шантажувати центральну владу й виторгувати собі преференції.

"У результаті Партії регіонів сьогодні немає, зате на Донбас прийшла війна. Саме референдум 11 травня став приводом, який Росія використала для введення своїх військ в Україну й допомоги терористам зброєю та боєприпасами. Жодних підстав для розділення Донбасу - релігійних, етнічних чи будь-яких інших - не було й немає. Це єдиний регіон, у якому проживає один народ. Люди, піддавшись пропаганді Партії регіонів, зробили величезну дурницю. Частина їх навіть на окупованих територіях зрозуміла, що втягнула себе, своїх рідних, свою країну у війну з усіма її жахливими наслідками. А частина, на жаль, не зрозуміла досі навіть на контрольованій Україною території Донбасу", - вважає Москаль.