ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Молодь має знати не лише офіційну інформацію про Донбас і Крим, - екс-полонений

Українська молодь повинна знати не лише офіційну правду про події, пов'язні з агресією Росії на Донбасі і в Криму

Depo.
11 грудня 2018 23:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це заявив радник міністра інформаційної політики України з питань національно-патріотичного виховання молоді учасник бойових дій на Донбасі Герой України Володимир Жемчугов на прес-конференції в Херсонській державній морській академії.

"Я в цьому проекті беру участь для того, щоб розповісти на власному прикладі про те, що я бачив, про те, що я знаю, починаючи з травня 2014 року, з прив'язкою до дат, прізвищ, номерів російських військових частин, до кожної події. Молодь, яка зростає, і яка є нашим майбутнім, якій ми передамо Україну, правління в Україні, життя в Україні, повинна знати правду - не лише офіційну, але і ту, про яку ми не можемо поки що писати. Це партизанська війна на Донбасі. Про те, що не всі там перейшли на бік Росії, не всі зрадники. Навіть ось такі люди - ми, росіяни за національністю, громадяни України, які народилися в Україні, і виховані у цьому волелюбному суспільстві, ми стали проти Росії - на захист правди, на захист української незалежності, на захист свободи", - сказав Жемчугов.

На зустріч з курсантами академії окрім Жемчугова завітали представник Міністерства інформаційної політики України Олександр Кантур та кооординатор проекту "Бранці Кремля" Олена Жемчугова.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook