Молодь має знати не лише офіційну інформацію про Донбас і Крим, - екс-полонений

Українська молодь повинна знати не лише офіційну правду про події, пов'язні з агресією Росії на Донбасі і в Криму

Як передає Depo.Донбас, про це заявив радник міністра інформаційної політики України з питань національно-патріотичного виховання молоді учасник бойових дій на Донбасі Герой України Володимир Жемчугов на прес-конференції в Херсонській державній морській академії.

"Я в цьому проекті беру участь для того, щоб розповісти на власному прикладі про те, що я бачив, про те, що я знаю, починаючи з травня 2014 року, з прив'язкою до дат, прізвищ, номерів російських військових частин, до кожної події. Молодь, яка зростає, і яка є нашим майбутнім, якій ми передамо Україну, правління в Україні, життя в Україні, повинна знати правду - не лише офіційну, але і ту, про яку ми не можемо поки що писати. Це партизанська війна на Донбасі. Про те, що не всі там перейшли на бік Росії, не всі зрадники. Навіть ось такі люди - ми, росіяни за національністю, громадяни України, які народилися в Україні, і виховані у цьому волелюбному суспільстві, ми стали проти Росії - на захист правди, на захист української незалежності, на захист свободи", - сказав Жемчугов.

На зустріч з курсантами академії окрім Жемчугова завітали представник Міністерства інформаційної політики України Олександр Кантур та кооординатор проекту "Бранці Кремля" Олена Жемчугова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас