МінТОТ: США не приєднаються до "нормандських" переговорів про Донбасу через Росію

"Нормандський формат" перегорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі не можливий за участі США через принципову позицію Росії

Як передає Depo.Донбас, про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тук, коментуючи візит президента України до Франції 11 листопада, де будуть представники Німеччини, Франції та РФ (учасники "нормандського формату"), а також президент США Дональд Трамп.

"Трамп може буде, але переговорів таких не буде. Бо Росія багаторазово заявляла, що вона не бачить США стороною переговорів в українському питанні. І така заява в черговий, 45-й раз не так давно пролунала з вуст Лаврова. Позиція РФ щодо цього залишається незмінною", — зазначив Тука. Він також зазначив, що апелювання деяких політиків до Будапештського меморандуму, як методу впливу на Росію - це "гра на публіку".

"Якщо Росія категорично відмовляється сідати за стіл переговорів з Британією і США. Який Будапешт?", - додав Тука.

Раніше Держсекретар Міністерства Європи і закордонних справ Франції Жан-Батист Лемуан повідомив, що 11 листопада президент України Петро Порошенко відвідає Париж для участі в заходах, присвячених святкуванню 100-ї річниці закінчення Першої світової війни. Також 11 листопада в Парижі відбудеться зустріч президента РФ Володимира Путіна з президентом США Дональдом Трампом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас