Мінсоцполітики оприлюднило кількість врахованих переселенців з Донбасу та Криму

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що станом на 3 квітня 2017 року враховано понад 1,5 млн переселенців або 1,2 млн сімей з Донбасу і Криму

Depo.
3 квітня 2017 23:41
ФОТО: depo.ua

Як інформує Depo.Донбас, про це повідомляє прес-служба міністерства.

"Станом на 3 квітня 2017 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, враховано 1 590 056 переселенців або 1 278 204 сімей із Донбасу і Криму. Станом на 30 березня 2017 року одержувачам допомоги профінансовано 764 669 тис. гривень", - зазначають у повідомленні.

Раніше віце-прем'єр-міністр, глава Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що блокада Донбасу і "націоналізація" підприємств на непідконтрольній території збільшили кількість вимушених переселенців, які переїжджають до Маріуполя Донецької області.

При цьому він зазначив, що у зв'язку зі збільшенням кількості переселенців постало питання організації їх розміщення.

Нагадаємо, 20 березня стало відомо про те, що родина переселенців-інвалідів з Луганська Олександр і Віра ночують на вокзалі Слов'янська. Вони не могли орендувати квартиру, оскільки не мали грошей на заставу.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас