Міноборони про розведення військ: Командуванням було враховано різні сценарії розвитку подій

У Міноборони пояснили, що при плануванні процесу розведення командуванням ЗСУ було враховано різні сценарії розвитку подій і в разі, якщо російсько-окупаційні війська ігноруватимуть домовленості і спробують повернутися на раніше займані позиції, українські військовослужбовці діятимуть адекватно

Міноборони про розведення військ: Команд…

Про це йдеться у роз’ясненні Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України у Facebook, передає Depo.Донбас.

"Збройні сили України, для яких гарантування безпеки та збереження життя громадян є найвищою цінністю продовжуватимуть надавати допомогу мирному населенню. Зокрема, підрозділи цивільно-військового співробітництва й надалі співпрацюватимуть із місцевою владою в рамках реалізації поточних гуманітарних проектів, аби громадяни України у районах розведення мали предмети першої необхідності для життя", - зазначається у повідомленні.

Окрім цього, як наголошують в Міноборони, матимуть продовження проекти з відновлення інфраструктури.

Також зазначається, що при плануванні процесу розведення командуванням ЗСУ було враховано різні сценарії розвитку подій.

"Зокрема, у разі, якщо російсько-окупаційні війська ігноруватимуть домовленості і спробують повернутися на раніше займані позиції, українські військовослужбовці діятимуть адекватно", - підкреслили в Міноборони.

Крім того, в оборонному відомстві пояснили, що питання захисту цивільного населення в районах, де ведуться бойові дії, та питання консолідації зусиль щодо надійного захисту мешканців, які проживають впритул до лінії зіткнення, є і залишатимуться пріоритетними для українських воїнів.

"Знаючи ціну та зусилля, які були покладені на утримання кожного метра української землі, військовослужбовці ЗСУ залишаються у повній бойової готовності відстоювати територіальну цілісність та суверенітет України. Армія продовжить стояти на захисті суверенітету, даючи змогу дипломатичним шляхом відновити територіальну цілісність України", - додали в Міноборони, зауваживши, що українські військові мають визначене законодавством право застосовувати вогневі засоби у разі загрози їхньому життю та здоров’ю.

Нагадаємо, президент України заявив, що у Мінську домовилися про початок розведення військ у Петрівському та Золотому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook