ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканців Марʼїнки та Красногорівки планують відправити до Курахового чи Маріуполя

Мешканців населених пунктів у зоні активних бойових зіткнень готові тимчасово переселити до Курахового чи у Першотравневий район
Depo.
6 червня 2015 05:41
ФОТО: depo.ua

Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко повідомив в ексклюзивному інтерв'ю Донбас.depo.ua

За його словами, зараз у Марʼїнкі триває зачистка військовими. Цивільні поки що не мають туди доступу. Зараз цивільні мають доступ до Красногорівки де вже працюють представники Донецької обласної адміністрації, які вивчають становище.

«Зараз ми готуємо мешканців Красногорівки до евакуації. Є питання хто бажає виїхати й куди вони поїдуть. Є варіант розміщення їх поряд у Кураховому. Ще один варіант - вивезти їх до Маріуполя. Там у Першотравневому районі бази відпочинку можуть прийняти до 4-5 тисяч переселенців. Втім, це рішення мешканців, бо далеко не всі бажають залишати свої оселі», - підкреслив Кіхтенко.

Що до гуманітарної допомоги постраждалим населеним пунктам, то вона вже виїхала. Це насамперед продуктів харчування, які необхідні людям.

«Все це вже завантажено й прямує в той район. Як тільки військові пустять нас до Марʼїнки, ми будемо готові надавати всю необхідну допомогу, включаючи підготовку до евакуації. Взагалі в зоні бойових зіткнень знаходиться до 3 тисяч чоловік. Остаточної цифри просто немає бо вона постійно змінюється: хтось виїжджає, а дехто навпаки повертається до рідних домівок», - повідомив керівник Донеччини.

За уточненими відомостями, в наслідок боїв є загиблі й серед цивільних. Одна жінка загинула, поранено 16-річну дівчину. А взагалі постраждали 6 чоловік. Всі вони вже отримали необхідну медичну допомогу, а у разі необхідності їх доставлено до медичних закладів Курахового.

Повне інтерв'ю з Кіхтенко читайте згодом на Донбас.depo.ua.