ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці Горлівки розповіли, як бойовики обстрілювали місто і позиції військових (ФОТО)

Горлівчане вказують у соцмережах, що бойовики "ДНР" одночасно стріляли 11 червня ввечері по місту, а потім в іншу сторону - майорська і Курдюмівці, де стоять українські військовослужбовці
Depo.
12 червня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua

"У 22-30 почали. З пустиря між ринком Олександрією і 88 кв. (Стальсбит) по центру міста. У 23-00 розгорнули в інший бік і полетіло в бік Майорська, Курдюмівці. А далі вже не зрозуміло хто і куди. А тепер скажіть - які ЗСУ знаходяться на Стальсбиті?" - написав місцевий житель, передає 6242.

"Не хотів постити і розповідати про наше прекрасне місто і, як його довбають. Не хотів тому, що це на фіг ні кому не треба. Ну це ж масове вбивство людей. Заїхав в свій гараж вранці, а мені сусід - тобі пощастило, тільки ворота вирвало! Ну звісно!!! Я ж везучий. У мене всього лише вирвало ворота, а біля гаража воронка 1,45 в глибину. Людей в місті загинуло, будинків зруйновано і негри з ОБСЄ бігають з рулетками. От дивлюся на них і думаю, а навіщо? " - пише у Фейсбуці горлівчанін Володимир Воронін.

Мешканці Горлівки розповіли, як бойовики обстрілювали місто і позиції військових (ФОТО) - фото 1

Мешканці Горлівки розповіли, як бойовики обстрілювали місто і позиції військових (ФОТО) - фото 2

Як повідомляв Донбас.depo.ua, під час обстрілу Горлівки Донецької області три людини загинуло, ще три отримали поранення.

Більше новин про події і війну на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.