Мер Слов'янська про погрози на адресу депутата: Це спроба підняти рейтинг

Мер Слов'янська Вадим Лях прокоментував заяву депутатки Слов'янської міської ради від "Самопомочі" Ольги Алтуніній про те, що їй погрожують 

Заяву Ляха розмістила прес-служба міськради, передає Depo.Донбас.

У ній Лях також звернувся і до віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, яка також повідомляла про погрози на адресу Алтуніній.

"Це роблять, щоб приховати зловживання місцевої влади. Органи правопорядку мають розслідувати ці погрози та гарантувати безпеку Ользі Алтуніній і її родині. Якщо раптом з нею щось станеться, якщо з її голови впаде хоч одна волосина, це буде повністю на відповідальності і сумлінні правоохоронців", - цитує прес-служба Ляха Сироїд.

Лях заявив, що "робити висновки про зловживання влади передчасно", оскільки комісія щодо майна комунальної власності нещодавно розпочала свою роботу.

"Не чекаючи на висновки комісії, мною буде ініційована перевірка правоохоронними органами дотримання умов договорів оренди.
Це дасть можливість зняти всі підозри та звинувачення на адресу міської влади в порушеному питанні, а головне зрозуміти: це спроба підняти рейтинг та привернути увагу до партії "Самопоміч" або щира турбота про комунальне майно міста", - йдеться у заяві Ляха.

Нагадаємо, 9 жовтня Алтуніна заявила про погрози на свою адресу.

За її словами, увечері 8 жовтня її престріли невідомі особи, які погрожували і "вимагали надати проміжні результати роботи комісії з комунальної нерухомості", яку Алтуніна очолює.

Вона стверджує, що ввечері в телефонній розмові ті ж вимоги їй озвучував інший депутат Слов'янська Олег Костін

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас