ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Мер Слов'янська порадив активісту випустити туалетний папір з власним зображенням

Мер Слов'янська Вадим Лях у відповідь на претензії про продаж пива на головній площі порадив активісту випустити туалетний папір з власним зображенням

Depo.
13 вересня 2017 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це Лях сказал на апаратній нараді, передає Depo.Донбас з посиланням на "Славгород".

Активіст пред'явив міської адміністрації претензії за те, що під час святкування Дня міста на площі не був заборонений продаж пива, і тим самим місцева влада "споювала" жителів.

Також він згадав про збір грошей, який був організований активістами на "лікування міської адміністрації від алкогольної залежності".

Спочатку він пообіцяв подати до суду і з'ясувати, хто винен в ситуації, що склалася, а потім лікувати цю людину по фотографії.

У відповідь Вадим Лях порадив активісту замість того, щоб збирати гроші на площі, зайнятися справою - звернутися до обласного департаменту, взяти участь конкурсі "Куркуль", виграти грант і налагодити випуск туалетного паперу з власним зображенням.

При цьому Лях висловив упевненість, що така продукція буде користуватися великим попитом. Також він особисто пообіцяв закупити велику партію такого паперу для потреб міськради.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас