ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Слов'янська обрав собі п'ять заступників

На спільному засіданні депутатських комісій Слов'янський міський голова Вадим Лях озвучив імена претендентів на крісла своїх заступників
Depo.
3 грудня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Як пише 6262, він оголосив список членів виконавчого комітету, серед яких озвучив кандидатів на посаду заступників міського голови, передає Depo.Донбас.

На думку Ляха, у виконавчий комітет повинні входити заступники міського голови, представники сфер медицини, освіти, а також громадської ради. Всього в комітеті буде 11 чоловік.

Далі Вадим Лях озвучив імена своїх  заступників: з фінансів - Валентина Шаульська; інвестиційні та екологічні питання - Дмитро Сиваш; питання соціальної сфери - Юрій Підлісний; з питань ЖКГ - Ігор Шаповалов.

Також членом виконкому пропонується Олена Огаркова, Володимир Степанов, Надія Петрова, Світлана Омельченко та Олександр Шуткевич.

На засіданні міськради 2 грудня депутати проголосували за кандидатури заступників з порушенням регламенту, адже заступники не виступили на пленарному засіданні, не відповіли на питання і не обговорювалися на пленарному засіданні. 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас