Мер Покровська обіцяє надбавку працівникам виконкому, які займатимуться фітнесом

Мер Покровська Руслан Требушкін ініціює виплату надбавки до зарплати тим працівникам виконкому, які займатимуться фітнесом

Про це Требушкін розповів під час апаратної наради, передає Depo.Донбас з посиланням на "Орбіта".

За ініціативою Требушкіна на тренувальних пробіжках по вихідних почали вести облік присутніх, а керівникам, чиї колективи не представлені, загрожують санкції - від позбавлення премій до звільнення.

Потім Требушкін запропонував керівникам підприємств і установ організувати для своїх співробітників заняття фітнесом.

Працівники одного з міських фітнес-клубів показали відеопрезентацію ультрамодної програми зі спалювання жиру і довгострокового здорового схуднення. Вона включає збалансоване харчування в поєднанні з простими і ефективними фізичними навантаженнями в ритмі "Зумба".

Требушкін запропонував розробити положення, щоб кожен, хто займається спортом, веде здоровий спосіб життя, правильно харчується - в загальному, подає приклад іншим - отримував надбавку до зарплати в розмірі 10%.

"Ніхто не буде за вами стежити. Але подавайте заявки, відвідуйте тренування, знімайте кожне тренування і діліться результатами в "Фейсбук". Ми всі будемо "лайкать" просування здорового способу життя, і будемо за це заохочувати", - сказав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас