ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Магера закликав відключити все російське ТБ на Донбасі, інакше ніяких виборів

Російське телебачення на тимчасово окупованих територіях Донбасу має бути відключене
Depo.
31 травня 2016 19:46
ФОТО: depo.ua

Таку заяву в коментарі "Обозревателю" висловив заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера, передає Depo.Донбас.

Натомість на Донбас повинні допустити українські та світові телеканали. Це - одна з умов вільного волевиявлення громадян на місцевих виборах.

"Треба закрити всі російські канали, які не мають допуску до кабельних мереж на решті території України", - сказав він. "Цілком очевидно, що завдяки ним сіється неправда, звучать заклики, які з точки зору Кримінального кодексу України та решти законодавства є неприпустимими", - наголосив Магера.

"Необхідно створити умови для вільного волевиявлення виборців, зокрема допуск до будь-якої інформації, а не тільки до російського телебачення. Повинні бути допущені українські та світові телеканали, щоб люди мали достатній обсяг інформації, щоб вони могли зробити свідомий вибір, а не вибір, нав'язаний ззовні", - переконаний заступник голови ЦВК.

"Якщо будуть створюватися передумови для проведення виборів (передбачені Мінськими угодами - ред.), очевидно, на цей момент також звернуть увагу і представники міністерства закордонних справ України, і українські переговорники", - відповів Магера на питання, чи варто додавати відповідний пункт у Мінські угоди.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас