Магера закликав відключити все російське ТБ на Донбасі, інакше ніяких виборів

Російське телебачення на тимчасово окупованих територіях Донбасу має бути відключене
Depo.
31 травня 2016 19:46
ФОТО: depo.ua

Таку заяву в коментарі "Обозревателю" висловив заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера, передає Depo.Донбас.

Натомість на Донбас повинні допустити українські та світові телеканали. Це - одна з умов вільного волевиявлення громадян на місцевих виборах.

"Треба закрити всі російські канали, які не мають допуску до кабельних мереж на решті території України", - сказав він. "Цілком очевидно, що завдяки ним сіється неправда, звучать заклики, які з точки зору Кримінального кодексу України та решти законодавства є неприпустимими", - наголосив Магера.

"Необхідно створити умови для вільного волевиявлення виборців, зокрема допуск до будь-якої інформації, а не тільки до російського телебачення. Повинні бути допущені українські та світові телеканали, щоб люди мали достатній обсяг інформації, щоб вони могли зробити свідомий вибір, а не вибір, нав'язаний ззовні", - переконаний заступник голови ЦВК.

"Якщо будуть створюватися передумови для проведення виборів (передбачені Мінськими угодами - ред.), очевидно, на цей момент також звернуть увагу і представники міністерства закордонних справ України, і українські переговорники", - відповів Магера на питання, чи варто додавати відповідний пункт у Мінські угоди.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас