ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Розвідник з Чити викрив у соцмережі танкову бригаду Росії на Донбасі (ФОТО)

Професійний розвідник з Чити Дмитро Михайлов "засвітив" у соцмережі присутність цілої танкової бригади збройних сил Росії на Донбасі
Depo.
13 листопада 2015 17:53
ФОТО: depo.ua
Розвідник з Чити викрив у соцмережі танкову бригаду Росії на Донбасі (ФОТО)
Розвідник з Чити викрив у соцмережі танкову бригаду Росії на Донбасі (ФОТО)

Про це повідомляє міжнародна волонтерська група InformNapalm, передає Depo.Донбас.

 "У новому матеріалі зібрана інформація щодо "української відрядження" підрозділи 7-ї окремої танкової бригади (в / ч 89547 Чебаркуль, Челябінська область) Центрального військового округу ЗС РФ, зокрема свідоцтва донбаської відрядження старшого лейтенанта розвідувального підрозділу даного військового з'єднання Дмитра Михайлова, з позивним "Fiasco" - повідомляють волонтери.

Вони розповідають, що "Росія є основним постачальником "гібридного" тероризму у світі: ця країна замішана в незліченних військових злочинах. Зокрема, досі в Україні у великих кількостях прибувають російські найманці, а також цілі підрозділи кадрових військових збройних сил Росії, участь яких у війні ретельно приховується Кремлем. Разом з тим, з'являється все більше нових фактів попередніх "відряджень" російських вояк в Україні".

Встановлено, що "черговий "місцевий тракторист" - російський окупант, військовий злочинець, офіцер ЗС РФ Дмитро Fiasco Михайлов. В цілому, зрозуміло, що під виглядом "місцевих шахтарів" ховався цілий підрозділ російських військовослужбовців.

Судячи з фотографій Михайлова, він є командиром розвідувального взводу. Це видно з групової фотографії, де багато стрілецької зброї  - оптичні й нічні приціли, які не перебувають на озброєння мотострільців, а також тільняшки які часто носять розвідники, у тому числі в розвідувальних батальйонах мотострілкових і танкових бригад ЗС РФ" - пояснюють волонтери InformNapalm.

Зазначається, що персональна інформація Михайлова вказана на сторінці "ВКонтакте". З чого ясно, що він родом з міста Чита, Інгодінський району. Має авто Hyundai Sonata с758НТ / 174ru з кодом регіону Челябінської області. Мобільний телефон: 8-932-477-54-89. Додатковий телефон: 44-26-64. Skype: Shady3452".

Автори розслідування додають, що "у той час, як даний матеріал "верстався" для широкої аудиторії, сторінка російського військово злочинця Михайлова була ретельно відредагована - з неї зникли все, що вказує на його приналежність до ВС РФ і тим більше фотографії з "української відрядження", виставивши його в новому світлі "добропорядним сім'янином".

"Але наші архіви не горять. Це підтверджує, що за сторінкою автора, на якій була опублікована первинна інформація по російському офіцеру-розвіднику Михайлову, встановлений жорсткий моніторинг з боку російських спецслужб, які подібними діями підкреслюють правоту наших авторів-розслідувачів", - йдеться у матеріалі.

Любитель "фоточок з танками" вчергове викрив присутність вояків РФ на Донбасі  - фото 1

Любитель "фоточок з танками" вчергове викрив присутність вояків РФ на Донбасі  - фото 2

Любитель "фоточок з танками" вчергове викрив присутність вояків РФ на Донбасі  - фото 3

Любитель "фоточок з танками" вчергове викрив присутність вояків РФ на Донбасі  - фото 4

Як повідомлялось раніше, російські найманці у соцмережі показали приховану техніку у Донецьку.

Більше новин читайте на Depo.Донбас