ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луганській поліції добровільно здався бойовик бандформування "Хан"

Розчарувавшись у фейковій республіці "ДНР", бойовик повернувся до рідного міста, після чого добровільно здався поліцейським
Depo.
25 травня 2016 20:31
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Донбас повіомили у відділі комунікації Головного управління
Національної поліції в Луганській області.

Понад двох місяців 36-річний житель Сєвєродонецька пробув у лавах незаконного збройного формування батальйону "Хан", куди він вступив у надії заробити.

Дізнавшись про програму повернення учасників незаконних збройних формувань, чоловік вирішив скористатися наданою йому законом можливістю приїхати до рідного міста та одразу ж явився з повинною до поліцейських.

"Чоловік виїхав до Донецька та вступив до лав бойовиків, де йому обіцяли платити по 15 тис. руб. на місяць. Новобранець був зарахований до батальйону "Хан", де озброївшись автоматом займався охороною місця дислокації підрозділу та слідкував за порядком. Розчарувавшись у молодій республіці колишній бойовик вирішив повернутись до мирного життя, та виїхав до рідного Сєвєродонецька, де добровільно здався поліцейським", - йдеться у повідомленні.

Якщо в результаті проведеної перевірки підтвердиться його непричетність до скоєння злочинів, судом буде прийняте рішення про перекваліфікацію кримінального провадження за ч. 6 тієї ж статті, що дозволить офіційно звільнити його від кримінальної відповідальності.

Нагадуємо, що відповідно до ч. 6 ст. 260 і ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України особи, які добровільно вийшли з незаконних збройних формувань і, будучи їх учасниками, не брали участі у скоєнні злочинів, звільняються від кримінальної відповідальності.

Луганській поліції добровільно здався бойовик бандформування "Хан" - фото 1

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас