"ЛНР" замінувала обидва боки дороги біля невідкритого КПВВ "Золоте"

Безпілотний літальний апарат ОБСЄ зафіксував 14 протитанкових мін по обидва боки дороги за 100 м від південного краю у межах ділянки розведення в районі Золотого

Depo.
21 жовтня 2017 08:44
ФОТО: depo.ua

Як йдеться у звіті ОБМЄ, міни зафіксовані 17 жовтня, передає Depo.Донбас.

Зокрема по обидва боки від дороги Т1316 помічено шість мін у полі за деревами, приблизно за 15 м на схід від дороги, і вісім у двох заглибинах у землі, на відстані близько 5 м на захід від дороги. Зазначається, що жодної міни не видно з дороги.

"Це те ж саме місце, де 2 червня спостерігачі бачили протитанкові міни, які пізніше було вилучено. Нещодавно у цьому районі команда СММ сприяла проведенню і здійснювала моніторинг робіт із розмінування в рамках підготовчих заходів з очищення дороги та можливого відкриття нового контрольного пункту в'їзду-виїзду", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, 20 жовтня українська сторона відкрила зі свого боку КПВВ "Золоте", сторона "ЛНР" знову не відкрила.

13 жовтня "ЛНР" стверджувала, що завершила обстеження траси в районі Золотого на предмет наявності боєприпасів, завершивши підготовку до відкриття контрольного пункту в'їзду-виїзду.

Раніше повідомлялося, що тристороння контактна група однозначно підтримала ініціативу голови СММ ОБСЄ Ертурула Апакана про відкриття 20 жовтня 2017 року КПВВ "Золоте".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас