Лисичанськ знову з водою: Енергетики ввімкнули водоканал

Луганське енергетичне об'єднання ввімкнуло електрику Лисичанському водоканалу, погодившись на запропонований графік погашення боргів

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛЕО, енергетики погодилися розглянути та "повірити" в "графік" погашення заборгованості водоканалу, передає Depo.Донбас.

Згідно цього графіку, Лисичанськводоканал зобов'язується повністю (100%) оплачувати поточне споживання електроенергії, крім того – з листопада 2018 по лютий 2019 (включно) водоканал зобов'язується поетапно погасити 16 млн грн заборгованості.

"Враховуючи початок опалювального сезону, високу ймовірність катастрофічних наслідків для міста та його жителів, а також – і жорсткий тиск влади – Луганське енергетичне об'єднання вкотре вирішило "повірити" в надані обіцянки та гарантії. Це чергові шанси, що надаються й водоканалу, й владі – місцевій та обласній", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в разі невиконання обіцянок – ЛЕО буде змушене відключити електрику на об'єктах підприємства.

Нагадаємо, Луганське енергетичне об'єднання 31 жовтня відключило електроенергію лисичанському водоканалу через борг у 145 млн грн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас