Лисичанськ і Сіверськодонецьк накрив смог: Палає технологічна ділянка "Азоту" (ФОТО, ВІДЕО)

Міста Лисичанськ і Сіверськодонецьк на Луганщині з 25 серпня накрив смог

Про це повідомив депутат міськради Лисичанська Віталій Шведов на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що горить технологічна ділянка хімзаводу "Азот" очисні Лісова дача.

"Там захаращення, звалище. Повинна обслуговувати цю територію пожежна дільниця "Азоту", а там одна машина, оскільки скоротили всіх через відсутність фінансування. І, таким чином, третю добу горить територія, область скидає на місто, місто на "Азот", а воно горить і три міста в диму труяться", - написав Шведов.

За його словами, підрозділи ДСНС не можуть між собою розібратися, вранці 27 серпня повинна виїхати комісія вивчатиме питання.

"Ситуація носить техногенний характер регіонального масштабу і виникла через перештурхування проблеми один на одного пожежників, які не погасили відразу і упустили ситуацію", - додав Шведов.

Як пише "Лисичанськ.com", 25 серпня у Лисичанську стало чутно запах диму і паленого сміття. Смог на вулицях міста став настільки щільним, що в деяких район люди стали скаржитися на проблеми з диханням і погіршенням здоров'я.

Офіційна влада міста з цього приводу ніяких заяв не робила, втім, і служба ДСНС України в Луганській області, також вважає за краще мовчати, закликаючи лише громадян відмовитися від спалювання сухої трави.

Фото: Северодонецк Рубежное Лисичанск, "Лисичанськ.com"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #пожежа