ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лавров пожалів жителів Донбасу, яких "душить" Київ

Глава МЗС РФ Сергій Лавров упевнений, що окуповані території Донецької і Луганської областей "намагаються задушити" ідеями про введення миротворців ООН на Донбас

Depo.
21 січня 2018 23:57
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це Лавров заявив в інтерв'ю російському виданню "Коммерсант".

Лавров заявив, що можливість введення миротворчої місії ООН в 2018 році на території ОРДЛО від Росії не залежить.

"Якби це залежало від нас, то вони вже давно б там з'явилися... Заважає одне: ніхто не хоче починати конкретно обговорювати наші пропозиції", - поскаржився він.

Лавров також розповів, що згідно мінських домовленостей необхідно "спочатку провести амністію, ввести в дію закон про особливий статус (який прийнятий, але не введений в дію), інкорпорувати його до Конституції і потім проводити вибори".

Він також пожалів жителів окупованого Донбасу, яких, на його думку, "душить" українська влада.

"Люди, яких зараз намагаються "задушити" нелегальної блокадою, яким перерізають кабелі, відрубуючи мобільний зв'язок і ізолювати їх від зовнішнього світу, повинні знати, що вони не військові злочинці, не терористи, як їх назвали в Києві, оголосивши АТО, хоча з цих регіонів ніхто ні на кого не нападав", - заявив він.

За його словами, не можна просто взяти і викинути політичну частину мінських домовленостей".

"Обіцянку, що вони потім будуть виконані, коли військова Оонівська адміністрація візьме під контроль всю цю територію (до кордону з РФ - ред.), сумнівно. Якщо автори цієї ідеї вмовлять Донецьк і Луганськ - будь ласка. Саме це передбачено мінськими домовленостями і схвалено РБ ООН. Але я вважаю, що ті, хто просуває таку концепцію, просто хочуть задушити ці дві території", - заявив Лавров.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook