Латвія готова приєднатися до миротворчої місії на Донбасі (ВІДЕО)

Латвія може приєднатися до миротворчої місії на Донбасі в разі, якщо її погодять, і країну запросять до участі в контингенті

Як передає Depo.Донбас, про це Громадському сказав міністр оборони Латвії Раймондс Берґманіс.

"Я зустрічався з вашим міністром оборони, і запитав, як ми можемо допомогти вам. Він відповів, що ви хочете створити абсолютно нові збройні сили, і ми ділимося з вами нашими знаннями і навичками. Це важливо, я це розумію. Ми відправили до вас інструкторів, які допоможуть реформувати збройні сили. Будь-який шлях, будь-який спосіб, який дозволяє покращити життя в країні - це добре. І якщо це прийнятно для людей, для держави і для ООН - ми готові приєднатися до блакитних касок, до збройних сил, миротворців ООН", - заявив глава оборонного відомства Латвії.

Як відомо, що Раймондс Берґманіс представляє консервативну партію "Союз "зелених" і селян", яка на останніх виборах до парламенту, що відбулися 7 жовтня, за попередніми даними, отримала близько 11% і має шанси увійти в коаліцію.

Берґманіс екс-чемпіон світу з важкої атлетики, в 1990-ті неодноразово боровся за титул найсильнішої людини планети. На перших після відновлення незалежності Латвії Олімпійських іграх 1992 року ніс прапор країни. Після спортивної кар'єри став телеведучим, а в 2014-му політиком.

Нагадаємо, 26 вересня Порошенко передав Генеральному секретареві ООН ноту щодо рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook