ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як школярі з окупації зможуть отримати українські атестати

Учні середніх освітніх установ на окупованій території Донбасу та Криму зможуть отримати атестати українського зразка
Depo.
1 грудня 2015 18:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр освіти України Сергій Квіт, передає Depo.Донбас з посиланням на "Фокус".

Квіт зазначив, що на даний момент вже створюються онлайн-платформи для дистанційної освіти школярів, що потім дозволить їм отримати українські атестати. При цьому він підкреслив, що можливість вступу в українські ВНЗ зможуть отримати лише абітурієнти з анексованого Криму, що спричинить за собою відповідні зміни в законодавстві.

"Вже зараз створюємо онлайн-платформи, за допомогою яких школярі з окупованих територій Донбасу і Криму зможуть дистанційно навчатися в українських школах і потім отримати українські атестати. Наступного року плануємо приділити особливу увагу Криму. Швидше за все, це спричинить за собою зміни в законодавстві. Ми розглядаємо можливість виділення кримчанам спеціальних квот для вступу в українські університети", - заявив Квіт.

Відзначимо, що з окупованої території Донецької та Луганської областей переїхало 18 університетів і 10 академічних інститутів.

Нагадаємо, що акредитаційна комісія Міністерства освіти і науки позбавила ліцензій вищі навчальні заклади, які розташовані на окупованому Донбасі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас