Куць вважає, що мер Покровська не здатен керувати містом

Керівник Донецької ОВЦА Олександр Куць прокоментував ситуацію в Покровській міській раді, де на тлі конфлікту після сесії міськради спалили автомобіль секретаря виконкому Ірини Сущенко

На думку Куця, образи з боку мера Покровська Руслана Требушкіна на адресу депутата міськради Сергія Андрейченко вказують на нездатність керувати містом, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новини Донбасу"

"Якщо міський голова не здатний впоратися з представниками депутатського корпусу міської ради, то напевно йому потрібно займатися іншими справами. А доводити це до публічних образ, образ і підпалів автомобілів - це говорить про нездатність місцевої влади керувати містом", - сказав Куць..

При цьому він зазначив, що на даний момент не бачить приводів особисто втручатися в конфлікт у Покровському міськраді.

Куць також повідомив, що розмовляв з Требушкіним і "вказував на певні недоліки" в його роботі: "І він з цим погоджувався".

Відносно Андрейченка, якого звинуватили в підпалі, з ним спілкувалися правоохоронці, зазначив Куць. Сам Андрейченко стверджував, що у правоохоронців не було до нього питань по даному інциденту. Він також заперечував причетність до підпалу автомобіля і пов'язував звинувачення зі своєю критикою на адресу Требушкіна і Сущенко.

"Я сподіваюся що це розслідування буде швидким і об'єктивним. Якщо доведуть провину Андрейченка - немає питань, він відправиться туди, куди повинен відправитися. Якщо все не відповідає дійсності, а є інсинуаціями мера і його спробами уникнути відповідальності, в тому числі, за розтрату бюджетних коштів, це інше", - заявив Куць.

Він також заявив, що на даний момент ведеться розслідування відносно самого Требушкіна на факт зловживання владою при розподілі бюджетних коштів.

Куць додав, що відсторонення Требушкіна з посади мера Покровська можливо тільки при рішенні суду або міської ради.

21 лютого Требушкін і Сущенко провели прес-конференцію, під час якої публічно звинуватили Андрейченко в причетності до підпалу автомобіля сім'ї секретаря виконкому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook