Куць: 18 кораблів не можуть зайти в Азовське море через російську блокаду

Україна зазнає великих збитків: на рейді знаходиться 18 українських торгових суден, які Росія не пускає в Азовське море

Про це глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць сказав під час зустрічі з депутатами парламенту Чеської Республіки, передає Depo.Донбас.

"Чехія підтримує Україну в прагненні відновити свої кордони і засуджує агресивні дії Росії, що анексувала Крим, окупувала частину Донеччини й Луганщини та вдається до загострення ситуації на Азовському і Чорному морях. "Чехія використовуватиме усі дипломатичні важелі впливу, щоб сприяти розблокуванню Азовського моря та відновленню миру й територіальної цілісності України", - сказав депутат Чеської Республіки Павел Жачек.

"Відзначив, що незважаючи на бойові дії і втрату частини території, Донецька область розвивається. Нам вдалося переорієнтувати частину підприємств (зокрема, металургійних і машинобудівних) з російських ринків на європейські та світові. Ми активно інвестуємо в молодь, розвиток IТ-сфери та малого бізнесу ", - повідомив Куць.

За його словами, саме Чехія приймає у себе директорів опорних шкіл Донеччини - для обміну досвідом, знайомства з європейською системою освіти. Чехія надає допомогу Донецької національної академії будівництва і архітектури.

"Крім того, чеська ГО" People in Need " істотно підтримує цивільне населення Донецької області, зокрема, в сірій зоні і поблизу так званої лінії розмежування", - зазначив глава області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #Росія