Кремль знову активно залякує жителів окупованого Донбасу "хімічними диверсіями"

Російське командування на окупованому Донбасі знову активно поширює чутки про, начебто "підготовку підрозділами Об'єднаних сил провокацій та диверсій на місцевих об'єктах хімічної промисловості"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"При цьому, для переконання громадськості у зростанні загроз техногенного характеру з вини української сторони, противником збільшено кількість заходів із залученням підрозділів "республіканських міністерств надзвичайних ситуацій", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, російські окупаційні адміністрації організували проведення 22-25 січня командно-штабного навчання з питань "ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру". Це робиться здебільшого для посилення ефективності пропагандистських заходів в інтересах проведення чергового призову молодого поповнення на військову службу у складі російських окупаційних військ.

Зазначається, що у зв'язку з цим, для висвітлення у місцевих засобах масової інформації, на полігонах розгорнуто показові польові пункти управління та пункти прийому особового складу, у т.ч. для прийому "резервістів".

"Крім того, для проведення занять, на відміну від попередніх навчать, обладнано навчальні місця, де встановлені стенди з написами і малюнками антиукраїнського змісту, містяться агресивні заклики проти України та рекламується "братання з Росією", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас