Кремль завершує інтеграцію банківської системи в "Л-ДНР", - InformNapalm

У міжнародному розвідувального співтовариства InformNapalm фіксують ознаки завершального етапу активної підготовки інтеграції банківської системи окупованих територій Донбасу для функціонування в рамках фінансовій системи РФ

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на InformNapalm.

"Інтеграція банківської системи вийшла у вирішальну стадію. Про це свідчать як наші інсайдери з окупованих територій, так і дані аналізу в ході розвідки відкритих джерел", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, з посиланням на відкриті джерела, встановлено, що "ЦРЛ ДНР" оголосив про перехід на новий план розрахунків і з 19 серпня почалося переведення на нові розрахунки і фізичних осіб.

Спільнота наводить фото з розшифровкою нової структури рахунків, яка буде прийнята.

"Користувачі Twitter 20 серпня, за хештегом #Донецьк також почали повідомляти про активну sms-розсилку, яка почала надходити до користувачів щодо анонсованої зміни рахунків", - йдеться у матеріалі.

Також зазначається, що на сайті терористичної організації "ДНР" від 15 серпня з'явилося повідомлення, що "ЦРЛ ДНР" впроваджує новий програмний комплекс з вересня 2019 року.

"InformNapalm звертає увагу політиків і дипломатів, що стоїть консолідовано реагувати на ці виклики. Спочатку була видача паспортів Російської Федерації на Донбасі, тепер підготовка банківської системи до запуску в межах інтеграції з РФ. Всі ці дії вимагають негайної реакції і чергових санкцій проти РФ як країни -оккупанта ", - йдеться в повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook