ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кремль цілеспрямовано збирає виходців з України для відправки на Донбас

У поточній ротації кадрових російських військовослужбовців на Донбасі перевага надається тим, хто народився, має родинні зв’язки або певний час проживав в Україні
Depo.
25 травня 2016 12:31
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

У розвідці повідомляють, що зазначене має стати основою для штучної хвилі репатріантів України, які нібито повертаються на історичну Батьківщину та будуть видаватися за місцевих жителів Донбасу під час проведення місцевих виборів.

Приміром, не дивлячись на тривалий термін перебування капітана ЗС РФ Руслана Гайнулліна на окупованих територіях сходу України, російське командування запропонувало йому залишитись ще на один рік та фіктивно легалізуватись на території "ДНР" з огляду на біографічний факт його народження в Україні.

Відомо, що капітан ЗС РФ Гайнуллін Руслан Мунірович (Гайнуллин Руслан Мунирович), 14.10.1988 р.н.,який народився у м. Біла Церква (Україна) перебуває на посаді "начальник штабу - заступник командира гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 2 окремої мотострілкової бригади (Луганськ) 2 АК (Луганськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ". На Донбасі використовує документи прикриття на прізвище Хасанов Руслан Маратович.

"Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях Донбасу капітан ЗС РФ Гайнуллін відряджений у січні 2015 р. з посади начальник штабу - заступник командира гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 32 окремої мотострілецької бригади (Шилово, Новосибірська обл.) 41 Армії (Новосибірськ) Центрального ВО ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з весни 2015 р. та по теперішній час підрозділи із складу 32 омсбр на ротаційній основі виконують “службово-бойові” завдання поблизу н.п.Антрацит та Красний Луч.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас