Російське ЗМІ прознало, що Кремль таки вирішив провести "вибори" в "ЛНР" і "ДНР"

В "ЛНР" і "ДНР" після загибелі ватажка "ДНР" Олександра Захарченко повернулися до плану провести вибори

Як повідомляє РБК з посиланням на свої джерела, раніше цю ідею відкладали через "відсутність гострої необхідності", а тепер повернення до ідеї проведення виборів пов'язано із загибеллю Захарченка, передає Depo.Донбас.

У п'ятницю, 7 вересня, "народна рада "ДНР" офіційно проголосує з питання про проведення виборів "глави "ДНР", заявив "депутат" "народної ради" Владислав Бриг.

"Загибель Олександра Захарченка - один з факторів, що впливають на обговорення (питання виборів), яке велося ще до трагічної події", - сказав він.

У Кремлі вирішили, що вибори провести необхідно в "ДНР" і одночасно в "ЛНР", відзначили джерела.

"Орієнтовно вибори можуть відбутися восени, але конкретні дати поки не обговорюються, це організаційно і технічно складний процес, що вимагає підготовки", - пояснив один з джерел, близький до Кремля. За його словами, можливі терміни будуть обговорюватися виходячи з ситуації і реальних можливостей.

Один з екс-ватажків "ДНР" Олександр Бородай сказав, що після загибелі Захарченка "повинен з'явитися лідер без приставки "в.о.", але в найкоротші терміни складно організувати саму процедуру виборів, коли там очевидна криза влади". Бородай також не виключив, що в цьому році в не встигнуть провести вибори.

Нагадаємо, до смерті Захарченка російське ЗМІ РБК повідомило, що "вибори" ватажків і "депутатів" "ДНР" і "ЛНР" не відбудуться восени 2018 року, їх перенесуть на невизначений термін.

Раніше наміри знов балатуватися в "ДНР" висловили ватажок Олександр Захарченко, його конкурент Олександр Ходаковський, а в "ЛНР" - в.о. ватажка Леонід Пасічник, команда якого скинула з "посади" Ігоря Плотницького і захопила владу на окупованій Луганщині.

Проте нещодавно в "ЛНР" і "ДНР" так звані "громадські організації", підконтрольні ватажкам, синхронно заявили про необхідність перенесення виборів.

Згодом стало відомо, що купаційна влада "ЛНР" і "ДНР" проведе восени 2018 року свої "вибори", якщо Верховна Рада не подовжить закон "про особливий статус Донбасу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook