Кремль дав вказівку дужче кошмарити жителів "Л-ДНР" українськими "диверсантами"

Російські окупаційні "адміністрації" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей посилюють заходи з реалізації ідеї "віддалення від України на користь зближення з Росією"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляють, що тривають інтенсивні організаційно-технічні заходи для підвищення рівня блокування доступу місцевих жителів до ефірного мовлення українських радіо та телевізійних каналів.

"В окупаційних ЗМІ зросла кількість фейкових новин щодо ситуації в Україні та в районах проведення операції Об’єднаних сил. Для привернення уваги місцевих жителів до антиукраїнської пропаганди почастішали випадки оприлюднення "сенсацій" про успіхи "республіканських силових структур" у запобіганні діяльності "українських диверсійно-розвідувальних груп" та затриманні громадян, які нібито були завербовані українськими спецслужбами для здійснення терористичних актів", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що російським окупаційним командуванням активізовано роботу "координаційного центру", створеного спецслужбами РФ для синхронізації антиукраїнської діяльності, зокрема на території південно-східних областей України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас