Координатор ООН приїхав на Донбас перевірити КПВВ у Станиці (ФОТО)

КПВВ "Станиця Луганська" відвідали глава Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш і координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані

Про це повідомляє прес-служба МінТОТ, передає Depo.Донбас.

Вони оглянули КПВВ, який на початку осені був повністю реконструйований, і де були поліпшені умови перетину громадянами лінії розмежування.

"Більшість реконструйованих українських КПВВ є кращими, ніж в тих країнах, де були конфлікти, які ми відвідували", - заявив Черниш.

Також, за інформацією прес-служби, міністр зазначив, що пункт пропуску повністю готовий до зими.

"Україна зі свого боку створила всі умови для забезпечення гуманітарного доступу і гуманітарних потреб громадян при перетині лінії розмежування", - сказав він.

За словами Черниша, до сих пір залишається відкритим питання щодо пішохідного моста.

"Він серйозно пошкоджений і створює перешкоди для руху людей. В рамках переговорів на засіданнях Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання конфлікту на сході України ми пропонували безліч варіантів вирішення питання відновлення моста, проте не отримали згоду з боку РФ, яке необхідно для проведення ремонтних робіт, забезпечення режиму тиші. Для відновлення моста є певні обмеження з боку нашого сектора безпеки і оборони для запобігання використання цього моста незаконними збройними формуваннями в військових цілях. Україна наполягає, що міст повинен бути відновлений тільки для руху цивільного населення, але не таким чином, щоб його могли використовувати військові", - розповів глава МінТОТ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook