Комунальники "Вода Донбасу" відновили єдине джерело води для Торецька

Українська сторона СЦКК сприяє відновленню цивільної інфраструктури Донбасу

Комунальники "Вода Донбасу" відновили єд…

Як повідомляє прес-центр ООС, українська сторона СЦКК спільно з СММ ОБСЕ продовжує сприяти проведенню ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу, передає Depo.Донбас.

18 вересня комунальне підприємство "Компанія "Вода Донбасу" проведело ремонтно-відновлювальні роботи на водогоні "Горлівка-Торецьк", який є єдиними джерелом надходження питної води до міста Торецьк та прилеглих населених пунктів. Під час ремонтно-відновлювальних робіт водогону, виявлені пошкодження були усунуті.

Зазначається, що впродовж п’яти років, через пошкодження, водогін зупинявся по 4-5 разів на рік від декількох днів до 2-ох тижнів. Без питного водопостачання залишалося близько 43 тис. осіб. В наслідок пошкодження губилось близько 200м³ води на годину. В зимовий час також існувала загроза припинення теплопостачання.

Виток води з водогону міг привести до його повної руйнації, що в свою чергу призвело б до надзвичайної ситуації, яка викликала би соціальну напругу в суспільстві.

Представники української сторони СЦКК й надалі продовжуватимуть своєчасно і якісно виконувати заходи, спрямовані на підтримання безпеки та відновлення пошкодженої цивільної інфраструктури Донбасу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook