Комунальники в "Л-ДНР" обурені вимогами окупантів і відсутністю грошей

Російські окупаційні адміністрації на окупованих територіях Донецької і Луганської областей збільшили навантаження на цивільні комунальні підприємства без надання їм додаткового фінансування

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

"Зазначені підприємства вимушені виділяти власні ресурси для обслуговування територій "закритих зон" для місцевих мешканців, на яких російське командування розміщує новоприбулі російські підрозділи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при цьому збільшилась кількість заходів із залученням місцевих комунальників, які проводяться під керівництвом командування російських окупаційних військ.

"Так, 13-14 вересня під керівництвом російських офіцерів з окремими комунальними підприємствами проводились тренування з відпрацювання дій у випадку нанесення артилерійських та бомбових ударів. Під час тренування перевірявся стан бомбосховищ і укриттів, відповідальність за усунення виявлених недоліків покладено на керівників комунальних господарств", - повідомляють у відомстві.

Ззаначається, що низький рівень заробітної плати та додаткові навантаження викликають обурення працівників комунальних структур, що обумовлює зростання кількості акцій протесту проти політики російських окупаційних адміністрацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас