Комарницький про майбутню Луганщину: Більше працювати, відеонагляд та офіцер-універсал

Новий керівник Луганської ВЦА Віталій Комарницький назвав три пріоритети розвитку регіону

Як передає Depo.Донбас, про це він розповів в інтерв'ю "Громадському.

"По-перше, потрібно менше базікати. Закотити рукава і якомога більше працювати. Красти менше. І, напевно, все у нас вийде. Ми щороку в університеті внутрішніх справ вводили якийсь обʼєкт до 2010-го — потім такої необхідності вже не було. Тому менше слів, більше діла", - повідомив Комарницький. 

Він пропонує використовувати активно відеоспостереження.

"Другий напрямок, з урахуванням мого міліцейського минулого і поліцейського сьогодення - "безпечне місто/селище/село". Це не гасло, це потрібно реалізовувати. Це включає в себе систему камер відеоспостереження - це абсолютно реально зробити. Це взаємозвʼязок з місцевими радами, це пункти централізованого спостереження", - дадав голова ОВЦА.

"Третій пріоритет - зараз створюються обʼєднані громади. І для цих громад потрібно готувати офіцерів. Він же дільничний, він же слідчий. Одним словом - універсал", - зазначив Комариницький.

Він повинен бути привʼязаний "до землі", до своєї громади. Ба більше, ідея така, щоб керівники громад направляли до нас тих, кого вони бачать на цій посаді, а потім ще приїжджали, бачили його успішність

Нагадаємо, Комарницький розповів про політичні стосунки з регіоналом Володимиром Струком.

А також, чому університет МВС довго не виходив з Луганська у 2014-му.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас