Коля і його ревнощі: Стали відомі причини вибуху в багатоповерхівці у "ДНР" (ФОТО)

Вибух газу у житловому будинку в окупованій Макіївці , що стався у ніч проти 11 серпня, влаштував місцевий житель, через те, що від нього пішла дівчина

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на соцмережі.

"Макіївчанин намагався накласти на себе руки, дізнавшись, що його подруга йде до свого хлопця, що звільнився з в'язниці", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що о першій годині ночі в кварталі Шахтарський Центрально-Міського району Макіївки у дев'ятиповерхівці-малосімейці № 26/27 стався вибух на сьомому поверсі.

"За однією з версій слідства, 29-річний Микола Гончар відкрив газ. Після ліг в ліжко і заснув. А коли прокинувся - закурив. На кухні газової плити не було. На стіні труба з краном і заглушкою на кінці. Квартира Миколі не належить. У ній, за словами сусідів, він ночував останні три тижні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше у помешканні жили квартиранти і наразі незрозуміло, як порожня квартира виявилася без замка і чому там опинився зазначений Коля.

Зі слів сусідів, чоловік не мав постійного заробітку а полюбляв горілку. Крім того, у нього була подруга Вікторія з Совхозного селища.

Напередодні вона кинула недолугого Миколу. Повернулася до свого хлопця, що звільнився з в'язниці. У фатальний день Коля їй пригрозив, що покінчить життя самогубством. На дівчину його слова не подіяли. Подруга за поріг, а він - включив газ", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що за кілька днів постраждалого Гончара переведуть в Донецькій опіковий центр при Інституті невідкладної і відновної хірургії імені Гусака.

"Після одужання чоловікові доведеться відповісти за скоєне, хоч він і говорить, що ні в чому не винен", - йдеться у повідомленні.

У коментарях місцеві жителі зазначають, що будинк, у якому стався вибух, вважається неблагополучним, бо більшість тих, хто там живе, поводяться як зазначений Коля.

Як повідомлялося раніше, внаслідок вибуху пошкоджені, як мінімум чотири квартири на сьомому поверсі в південному крилі будинку. У північному крилі будинку через вікно поверхового коридору вибуховою хвилею пошкоджено балкон однієї з квартир.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас