ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишній полонений впізнав у пораненому журналістові "Звєзди" свого мучителя

Після поширення фотографій та відео з тим, як в Широкіному на розтяжці підірвався Андрій Луньов, репортер російського телеканалу "Звєзда", в ньому впізнали мучителя полонених
Depo.
16 квітня 2015 05:48
ФОТО: depo.ua
Колишній полонений впізнав у пораненому журналістові "Звєзди" свого мучителя
Колишній полонений впізнав у пораненому журналістові "Звєзди" свого мучителя

Зокрема, його впізнав колишній полонений волонтер із Краматорська Сергій Гаков, передає depo.ua.

"Це саме той мудило, який возив мене, мого колегу і ще двох полонених солдатів ЗСУ на псевдообмін, таку собі постановочну зйомку. Саме він, цей моральний урод в окулярах з роговою оправою, глумився над солдатами і примушував їх на камеру телефонувати рідним, матерям, дружинам і розповідати, які погані українці, що не хочуть їх міняти. Хоча я знаю, що обміни зривалися з їхнього боку, спеціально затягувалися, для репортажів, для пропаганди, для тієї брехні, що ллється з екранів їх телебачення", - написав Гаков на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Сергій Гаков з полону терористів був звільнений 26 серпня 2014 року. Його, разом з іншим волонтером, захопили під Торезом і протримали 22 дні.

Як повідомляв depo.uaЛуньов оглядав руїни в Широкиному і не помітив розтяжку. Від вибуху чоловікові найбільше пошкодило ноги та голову, він втратив багато крові. Після цього він знаходиться в лікарні у місті Новоазовському. Лікарі оцінювали його стан як дуже тяжкий. Згодом його перевезли до Росії. 

Довідка: "Звезда"- всеросійський державний мовний телеканал. Належить медіагрупі "Звезда", яку курирує Міністерство оборони Російської Федерації за допомогою ВАТ "Телерадіокомпанія Збройних сил Російської Федерації "Звезда".