Кобзон посварився з Захарченком через полоненого "троянця" Алабая

Депутат Держдуми, "народний артист "ДНР" Йосип Кобзон посварився з ватажком "ДНР" Олександром Захарченком через полоненого ним ватажка банди "Троя" Володимира Новікова на прізвисько "Алабай"

Про це пишуть "Українські Новини" з посиланням на власні джерела у штабі АТО, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що Кобзон намагається у будь-який спосіб зв'язатися з Захарченком, щоб особисто просити у голови "ДНР" звільнити з-під варти Новікова, керівника "підрозділу спеціального призначення ДНР" Троя "з позивним" Алабай".

Уточнюють, що бойовики "Трої" завжди охороняли Кобзона, коли він відвідував окуповану територію Донбасу, а з Новіковим у російського депутата склалися дружні стосунки.

Однак, Захарченко в категоричній формі відмовляється особисто спілкуватися з Кобзоном і доручив це питання "міністру оборони "ДНР" Кононову.

Нагадаємо, терористичне угрупування запоріжця Володимира Новикова на прізвисько Алабай бойовики "ДНР" Алабая взяли в облогу ще у січні. Тоді "Троя" погрожувала російським ГРУшникам "флешкою Новикова" та обіцяла вчинити теракти на військових об’єктах Ростовської області РФ. На початку лютого базу "Трої" в Озерянівці, що під Горлівкою, було зачищено "МГБ".

У лютому, в окупованій Горлівці, так звана "військова поліція ДНР" затримала двох бойовиків "підрозділу спеціального призначення ДНР Троя".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас