"Книжковий Арсенал": Підбірка новинок про війну на Донбасі

Вперше на "Книжковому Арсеналі", який відбудеться з 22 по 26 травня в Київі, працюватиме "Ветеранський Намет" - спільний проект "Мистецького Арсеналу", письменників-ветеранів і Міністерства у справах ветеранів України

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на портал "Свої".

Повідомляється, що там представлять близько 50 видань про сучасну російсько-українську війну, автори яких - учасники бойових дій та волонтери. Відкриття намету відбудеться 22 травня о 17:00.

Портал "Свої.City" пропонує власну підбірку з п'яти книжкових новинок про людей і події в Донецькій і Луганській областях за останні роки. 

Роман Зіненко "Війна, якої не було. Хроніка Іловайскої трагедії". 

"Ця книга - результат дослідження на основі спогадів сотні бійців і офіцерів, учасників Іловайской трагедії. Автор переглянув і розібрав безліч публікацій, фото і відео по темі. Крім того, в книзі можна знайти результати деяких журналістських досліджень і звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради", - повідомляє портал.

Юлія Илюха "Східний синдром". 

"Це історія адвоката Васі, айтішника Макса і росіянки Тані, які зустрілися у вересні 2014-го в АТО. Кожен з них намагався впоратися зі своїми проблемами, але не уявляв, чим обернеться таке рішення. У книзі немає батальних сцен або кривавих подробиць, але є долі простих людей, які, як сказано в описі, повернулися з війни тілом, але не душею", - йдеться в анотації.

Ігор Родін"Батальйон "Донбас". Записки добровольця".

"Ігор Родін - військовий історик і публіцист з Києва, який в 2014-му пішов добровольцем на фронт. При виході з Іловайська потрапив в полон до російських військових. Його звільнили в результаті обміну полоненими", - повідомляють на порталі.

Тамара Горіха Зерня "Доця".

"Військова драма "Доця" української волонтерки Тамари Дуди (Тамара Горіха Зерня) вийшла у видавництві "Білка". Це історія про війну, відвгу і любов на тлі спекотного літа 2014-го. Представляти її будуть безпосередньо на фестивалі - з автографами, історією книги і розповіддю про прототипи героїв, а також читанням деяких уривків", - йдеться у повідомленні.

Оксана Чорна "Позивний Кассандра".

Книга медика з 28 ОМБр Оксани Чорної. У ній в хронологічному порядку зібрані реальні історії бійців і волонтерів - загиблих і тих, що вижили, які відбувалися влітку 2015 року.

"Про моїх друзів і побратимів. Про тих, хто мені такий дорогий, і про кого я б хотіла розповісти всьому світу", - коментує авторка книги.

Нагадаємо, що 22-26 травня в Києві проходить IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Всього на ньому представлять близько тисячі книжкових новинок від більш ніж 150 видавництв. Головний фокус заходу цього року - тема спільного життя на основі цінностей і домовленостей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас