ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кіхтенко за прикладом Москаля влаштував розбірки військовим на блокпосту: Так, хто тут старший (ВІДЕО)

Донецький губернатор вирішив показати характер
Depo.
27 травня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко вирішив особисто розібратися, чому на блокпосту між окупованою Горлівкою та Артемівськом постійно збираються великі черги з автомобілей.

Люди, які бажають виїхати з окупованого міста, змушені годинами чекати своєї черги, щоби заїхати на підконтрольну українській владі територію, передає "Громадське ТБ".

26 травня Кіхтенко приїхав на блокпост разом з журналістами.

"Так, хто тут старший? Ви що тут влаштували за таку чергу машин? У чому проблема?" - грізно спитав інспектора Кіхтенко.

Прикордонник йому розповів, що пасажиропотік збільшився, оскількі інші блокпости закриті.

"Ми проїхали інші блокопсти, там немає черг, а тут у чому причина? Може робітників невистачає", - не припиняв обурюватися Кіхтенко.

Прикордонник знову відповів, що причина у збільшенні пасажиропотоку.

"Це не причина. Причина у незадовільної організації роботи. Приймайте міри негайно, визову сюди комісію, пропускайте людей, як хочете, але щоб такого більше не було", - сказав Кіхтенко.

Він розповів бійцю, як "пропускають людей на тій стороні".

"Заходять у автобус, дивляться, якщо бачуть підозрілу людину виводять її і обшукують. А ви що? Кожну людину перевіряєте? І так кожен день і по декілька раз", - обурювався Кіхтенко , додавши, "як хочете, а щоб черги тут не було, це розпорядження".

Як відомо, Кіхтенко раніше не був поміченим у сварках з військовими, на відміну від луганського губернатора Генадія Москаля, який не тільки свариться, але й "обкладає матами".

Читайте також: ТОП- 5 відмінностей генерал-губернаторів Донбасу.