Кабмін пропонує збільшити в 5,7 рази допомогу переселенцям у наступному році

Витрати Мінсоцполітики за програмою допомоги переселенцям пропонується збільшити на понад 2 млрд. грн

Передає Depo.Донбас.

Уряд України пропонує передбачити в державному бюджеті на 2016 рік кошти в обсязі 2 млрд 886 992 700 грн на надання щомісячної адресної допомоги на прожиття та оплату житлово-комунальних послуг переселенцям з тимчасово-окупованій території країни і районів проведення антитерористичної операції.

Такі дані містяться в пояснювальній записці до урядового проекту закону № 3 000 "Про державний бюджет на 2016 рік" від 14 вересня, текст якого оприлюднений на веб-сайті Верховної Ради в п'ятницю. Таким чином, витрати Міністерства соціальної політики за програмою "Надання адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово-окупованій території України і районів проведення районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, у тому числі оплату житлово-комунальних послуг" в 2016 році пропонується збільшити в 5,7 рази, або на 2 млрд 376 992 700 грн.

Відповідно до держбюджету-2015, загальний обсяг фінансування за вказаною держпрограмою в поточному році передбачено на рівні 510 млн грн загального фонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас